Alea шампоан за мазна коса без парабени [500мл]

11.00 лв.

Шампоан  за мазна коса с екстракт от лимон. Придава мекота и свежест.

Alea шампоан за мазна коса без парабени [500мл]

11.00 лв.

Категория: Етикет: